Функция "Я дома"

Форум сторонних тестировщиков Dunay-4L
Dopomoga
Бета Тестер

Функция "Я дома"

Повідомлення Dopomoga » 25 жовтня 2018, 11:26

Давайте обсудим как мы хотим, чтобы работала эта функция.

Сразу предлагаю такой вариант:
1. Установить чекбокс "Я дома" на конфигурацию шлейфов. http://prntscr.com/la897a
при чем этот чекбокс активируется только если выбран нормальный шлейф, или путь выхода. В остальных случаях он не активный.
2. Отмечаем те шлейфы, которые НЕ нужно ставить под охрану, если находимся дома.

Работать это должно так:
Если ставить под охрану и не нарушить шлейф, который сконфигурирован как "точка входа/путь выхода" (условно назовем его входная дверь), то под охрану становятся только те шлейфы, на которых нет пометки "Я дома".
Если ставить под охрану и в момент отсчета времени задержки нарушить шлейф, который сконфигурирован как "точка входа/путь выхода" (та же входная дверь), то под охрану становятся все шлейфы включая те, которые отмечены "Я дома".

Листопад Владимир
Бета Тестер

Re: Функция "Я дома"

Повідомлення Листопад Владимир » 26 жовтня 2018, 12:47

Вариант нормальный, но в таком случае нужно так же предусмотреть сокращение времени задержки на выход (к примеру повторным нажатием "#" или какой либо комбинацией типу "9#"), что бы клиенту долго не ждать возле клавиатуры пока произойдет постановка под охрану.
И так же при такой постановке шлейф "точка входа/путь выхода" должен реагировать на вход моментально, без задержки на снятие.
И еще вопрос, как эта функция будет работать при постановке под охрану с мобильного приложения?

Літовінський Ю.
Представитель НВФ "ВЕНБЕСТ-ЛТД"

Повідомлення Літовінський Ю. » 14 листопада 2018, 13:09

Розглядаємо описаний вище варіант, і також ще один.

Для того, щоб поставити групу під часткову охорону, потрібно виконати наступне:
- з клавіатури АД3Л ввести спеціальну комбінацію клавіш (як варіант, в певній послідовності нажати клавіши, помічені стрілками; при чому саму послідовність, інструкцію можна зобразити на інструкції на кришці, для того щоб будь-який юзер зміг легко розібратись). При цьому на АД3Л буде вмикатися спеціалізована підсвітка, яка сигналізує про активацію режиму.
В ППК 4Л активується спеціальний режим часткової постановки будь-якої групи (наприклад, на 30с), причому для будь-якого пристрою (AD3L (клавіатура, ТМ, RFID), ТМ системний, SET, UTS (ТМ, RFID));
- з будь-якого пристрою далі користувач у звичному режимі ставить групу під охорону. Під охорону стають всі шлейфи, крім шлейфів з типом "Нормальний (залишають вдома)", "Шлях входу/виходу (залишаюсь вдома)". Для шлейфа "Точка входу/Шлях виходу" у даній групі скасовується таймаут на вхід.

В конфігуратор будуть добавлені два типа шлейфа: "Нормальний (залишають вдома)", "Шлях входу/виходу (залишаюсь вдома)".

Плюс даного варіанту - можна поставити під часткову охорону будь-яку групу, не прив'язуючись до шлейфа "Точка входу", і з будь-якого пристрою. мінус - потрібно перед постановкою вводити додаткову комбінацію клавіш.

Для програми "Дунай-Контрол" буде реалізований ще один режим постановки під охорону, візуально буде відрізнятись іконкою та буде інше зображення на щиті при частковій постановці. Наприклад, користувач на кнопці "Взять под охрану" зможе свайпом вибирати: повна постановка або часткова.

Літовінський Ю.
Представитель НВФ "ВЕНБЕСТ-ЛТД"

Повідомлення Літовінський Ю. » 14 листопада 2018, 13:10

Пишіть зауваження/пропозиції по наведеним віріантам, або пропонуйте свої.

CamposV
Новичок

Повідомлення CamposV » 23 листопада 2018, 10:53

Запропонувати можливо тільки одне додати ще одну клавішу на клавіатуру і світловий індикатор спеціально для цієї функції

Fonoskop
Новичок

Повідомлення Fonoskop » 25 листопада 2018, 21:39

зачем что-то придумывать если данные функции давно работают в лунях и орионах Нова и клиенты в принципе довольны ???

Dopomoga
Бета Тестер

Повідомлення Dopomoga » 27 листопада 2018, 09:13

Fonoskop писав:
25 листопада 2018, 21:39
зачем что-то придумывать если данные функции давно работают в лунях и орионах Нова и клиенты в принципе довольны ???
Надо сделать так, чтобы клиенты не "в принципе" были довольны, а просто были довольны. Функция, которая есть в орионах я предложил подобную в первом сообщении. Но как выяснилось она не совсем удобна под существующий контент. Поэтому и ищем оптимальное решение, чтобы и овцы были целы и волки сыты.

Микола Ваврик
Новичок

Повідомлення Микола Ваврик » 28 листопада 2018, 02:11

Рішення просте, яке давно працює, і непотрібно видумувати велосипед.
Для цього потрібно всього навсьго відмовитися від концепції "ГРУП", якщо в даному випадку це неможливо, тому що, занадто багато вкладено зусиль і коштів в прошивку приладу, то використатити концепцію кожен шлейф сам собі група.
Що це нам дає?:
Користувач №1 з паролем 1234 або Ключем ТМ №1 має доступ до керування шлефами 1 та 4
Користувач №2 з паролем 2345 або Ключем ТМ №2 має доступ до керування шлефами 1, 2 та 4
Користувач №3 з паролем 3456 або Ключем ТМ №3 має доступ до керування шлефами 1, 2, 3, 4
от і здеє собі під охорону що хоче.
Можна Користувачу дозволити декілька паролів (Ключів ТМ), щоби не плодити користувачів.

Микола Ваврик
Новичок

Повідомлення Микола Ваврик » 28 листопада 2018, 03:16

А тепер прохання до розробників, тому що, ситуація реально горить, реально втрачаю клієнтів. А це можна поправити малими зусиллями.
Коли пароль або ключ ТМ приписаний одночасно до декількох груп, зробіть постановку/зняття цих груп ОДНОЧАСНО.
При цьому, якщо серед цих груп, одні були здані під охорону, а інші зняті, то при першому наборі паролю (прикладанню ключа ТМ) відбувається ЗНЯТТЯ зданих груп з охорони, послідуючий набір паролю (прикладання ключа ТМ) ЗДАЄ всі керовані групи під охорону.
За цим принципом працюють всі ППК Кронос. Коли перевожу клієнта з приладів Кронос на прилади Дунай, неможу роз`яснити клієнту, чому такий передовий прилад, як Дунай, розхвалений мною, немає такої застарілої функції. Це приводить до того, що клієнту приходиться носити жменю ключів до кожної групи і ще розбиратися кожен раз який ключ від чого. Відповідно, як правило я втрачаю клієнта.

Тепер структурна схема для чого ця функція!

Котедж 2 поверхи. Прилад 4Л
Котедж розділений на дві групи:
1-ша перший поверх
2-га другий поверх

Зчитувачі ключів ТМ розташовані:
Один на вулиці при вході,
Другий на другому поверсі в коридорі.

Один ключ ТМ приписаний до 1-ї групи, тобто до 1-го поверху
Чотири ключі приписані ОДНОЧАСНО до 1-ї та 2-ї груп, тобто до 1-го та 2-го поверхів. (Тато, мама, син, дочка).

Коли сімейство залишилося вдома для ночівлі, будь хто з членів родини бере ключ ТМ, що висить на цвяшку прямо біля зчитувача ТМ, приписаний до 1-ї групи, тобто до 1-го поверху і здає ним 1-шу групу під охорону.
Другий поверх залишається не зданим під охорону, що дозволяє сімейству вільно пересуватися по поверсі.

Зранку коли сімейство покидає будинок, власник другим коючем ТМ на вулиці при вході здає одразу 2 групи (обидва поверхи) одним прикладанням, у той же спосіб і знімає з охорони обидва поверхи.

ПЕРВАГИ !!!
На другому поверсі висить на цвяшку єдиний ключ, який приписаний до 1 групи (1-го поверху), яким користується все сімейство, щоб здати себе під охорону наніч. А носять вони з собою тільки по 1-му ключу ТМ, яким на вулиці при вході здають/знімають весь котедж під охорону.

Ось вам і готова функція "Я вдома".

Микола Ваврик
Новичок

Повідомлення Микола Ваврик » 28 листопада 2018, 03:25

Це й же принцип використовується при використанні клавіатури.
А загалом прилад вже практично має цю функцію, тільки додати в прошивці одночасне керування групаим.

Цікаво чим керувалися розробинки коли, у всі прилади Венбест закладали функцію керування наймолодшою групою, якщо ключ ТМ чи пароль приписаний до декількох груп. Хотів би побачити детальне пояснення. Тому, що ніяк за 15 років не скористався такою функцією.

Відповісти